uvidíme se opět 17. a 18. 5. 2025

Open House Brno

8. ročník  festivalu architektury

Sedmý ročník Open House Brno ukázal metropoli, jak ji ještě neznáte.

Jsme festival architektury, přidejte se!

Pro ročník 2024 jsme již domluvili více než 116 budov seznam najdete v mapě a grafické zobrazení časů otevření v harmonogramu festivalu.
Připravili jsme pro Vás i speciální Sběratelskou kartu na festivalová razítka. Za 6 nasbíraných razítek je stále možné získat zajímavé ceny! 
Máme i festivalový merch, který je možné si vyzvednout na Moravském náměstí, sídle festivalu v budově Moravák

Rezervace pro budovy s limitovaným vstupem se opět setkala s velkým zájmem. Spuštění pro rok 2025 očekáváme v poledne 30.4. 2025

Locations with English programme  will have new  festival pages in  2025

Do 24. 5. 2024 můžete navštívit výstavu Open House: Téma: Inkluze a přístupnost (exhibition Open House: Theme: Accesibility & Inclusion) v atriu budovy O1, Fn U Sv. Anny. Některé z budov budou byly zpřístupněny i na festivalu.

Budovy

Seznam lokací roku 2024 a jejich časový rozvrh přehledně na jednom místě:  harmonogram festivalu .

 

O NÁS

Festival Open House Brno otevírá město jedinečným způsobem - představuje místa, projekty, myšlenky a lidi, kteří Brno definují!

Festival jsme do Brna přivedli ve formě Brno Open Days už v roce 2017. 

Každoroční festivalový víkend představuje nejen architektonicky zajímavé budovy v moravské metropoli, ale i zelené a technické základy městkého fungování, program doplňují koncerty, výstavy, workshopy, nebo cykloprohlídky. Festival realizuje programy při dalších příležitosetch, jako například promítání na festivalu EKOfilm, nebo celoroční čtvrteční vycházky pro dobrovolníky.

Open House je platformou propojujicí zábavu, vzdělávání a sounáležitost. Cílem těchto spojení je zkvalitnit městské prostředí a zlepšit tak kvalitu života obyvatel Brna.

Jsme součástí projektu Open House Europe kofinancovaným Evropskou unií.

O NÁS

Chcete se k nám přidat? Staňte se dobrovolníkem Open House a podílejte se na něčem výjimečném! 

Používáme cookies k personalizaci obsahu a reklam, k umožnění funkcionalit sociálních sítí a k analýze provozu webových stránek. Informace o provozu a užívání webových stránek Vámi jsou sdíleny s našimi sociálními sítěmi, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které o Vás sesbírali při užívání jejich služeb.

Povolit vše
Odmítnout vše
Vlastní

Vlastní nastavení cookies