Slovákova XII

Slovákova XII

Maximální počet osob na prohlídku: 20
Délka prohlídky: 45 minut

Poznámka:

Prohlídky budou probíhat každou celou hodinu v časech 10.00, 11.00, 13.00, 14.00, 15.00 a 16.00.

Z důvodu probíhajicí stavby není prohlídka vhodná pro návštěvníky s omezenou mobilitou, nelze vpustit děti nebo zvířata (ani slepecký pes ve výcviku). Vstup je možný od 15 let, v případě pochybností je třeba bezpečnostnímu technikovi věk prokázat průkazem s fotkou a datem narození.

Slovákova 12, Brno, Česko

Místo srazu: Slovákova 12, Brno, Česko

Otevírací doba:

19.05.2024 - 10:00 - 17:00

Možno fotografovat

Rezervace předem

Devítipatrový dům s částečně prosklenou fasádou disponuje celkem 36 bytovými jednotkami a 2 komerčními prostory, zakladači pro podzemní parkování a překrásnými výhledy na centrum Brna z prostorných teras a balkonů.

Stojí na místě dvou starších domů Kounicova 27 a Slovákova 12 stavěných před rokem 1900, už tehdy kontrastujícími pavlačemi a drobnými pokojíky, k potřebám nájemního a následovně akademického bydlení zemědělky, dnešní MENDELU. Po roce 1994 zastřešení pavlačí na téměř třicet let změnilo charakter lokace v duchu Moulin Rouge s nárožním modelem větrného mlýnu.

Současné urbanistické pojetí architektů kombinuje dnešní potřeby jednotlivců i rodin, dosažitelnost všech služeb i krás přilehlého parku s vysokým standardem stavebního provedení. Projekt luxusních bytů v roce 2022 dostal cenu architektů. Dokončení stavby je plánováno ke konci roku 2024

Rezervovat prohlídku

Pro načtení interaktivní mapy prosím klikněte do oblasti mapy.

Galerie

Nejbližší místa v okolí

Pro načtení interaktivní mapy prosím klikněte do oblasti mapy.

Používáme cookies k personalizaci obsahu a reklam, k umožnění funkcionalit sociálních sítí a k analýze provozu webových stránek. Informace o provozu a užívání webových stránek Vámi jsou sdíleny s našimi sociálními sítěmi, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které o Vás sesbírali při užívání jejich služeb.

Povolit vše
Odmítnout vše
Vlastní

Vlastní nastavení cookies