DEPO Business Parking

DEPO Business Parking


Délka prohlídky: 15 minut

Poznámka:

lokace není letos zpřístupněna, shlédněte videoprohlídku

Karlova 7, Brno-Maloměřice

Místo srazu: -

Vyhlídka

Toalety

Zákaz fotografování

Vstup se psy

Budova DEPA je bývalý administrativně-výrobní areál firmy Chemoplast. Objekt z konce  60. let minulého století prochází rekonstrukcí pod taktovkou Fandament Architects.
V době největší slávy se tady vyráběly hračky značky CHEVA, například hrací stolní fotbal, ale i plastové komponenty pro vysílač Ještěd. Celková využitelná podlažní plocha je 5.500 m². Cílem je proměnit celý areál do podoby postindustriálního, avšak moderního nízkoenergetického objektu, který bude v rámci Brna alternativou pro klasické administrativní office parky. V současné době je zde v nájmu 60 firem a to jak v kancelářských prostorách,  tak ve výrobnách, skladech a komerčních prostorech. V roce 2018 začala rekonstrukce bývalé výrobní haly, s cílem vybudovat opravdové industriální ateliéry, určené zejména pro kreativní profese z řad architektů, grafiků,  fotografů apod. Návštěvníci nahlédnou do industriálních kanceláří, dozví se o  historii objektu, průběhu rekonstrukce i dalších záměrech.

Pro načtení interaktivní mapy prosím klikněte do oblasti mapy.

Galerie

Podobná místa

Nejbližší místa v okolí

Pro načtení interaktivní mapy prosím klikněte do oblasti mapy.

Používáme cookies k personalizaci obsahu a reklam, k umožnění funkcionalit sociálních sítí a k analýze provozu webových stránek. Informace o provozu a užívání webových stránek Vámi jsou sdíleny s našimi sociálními sítěmi, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které o Vás sesbírali při užívání jejich služeb.

Povolit vše
Odmítnout vše
Vlastní

Vlastní nastavení cookies