Kyzlink Architects - kanceláře

Jana Babáka 11,
Brno-Královo Pole

Vyhlídka

Toalety

Jižní polovina 8. patra budovy Babák Office byla již v době přípravy stavby vybrána jako naše budoucí sídlo a dle našich požadavků jsme vytvořili vlastní dispozici, která navazuje na jádro objektu kolem výtahového lobby 3 výtahů, které se opakuje ve všech kancelářských podlažích.

Prostor jsme dispozičně upravili tak, aby lépe vyhovoval našim potřebám a aby požadavky všech členů týmu měly byly naplněny. Hlavní místností je určena pro náš tým architektů a projektantů, kterému velí senior architekt a senior projektant na opačných koncích místnosti. Každý člen týmu má své vlastní pracovní místo na stole typu „bench“, který sdílí s protisedícím kolegou / kolegyní. Máme rádi filozofii čistých stolů, a tak každý večer najdete na deskách jen monitory a několik osobních drobností, zatímco rozpracované projekty a další věci ukládáme do krabic v rozšířených parapetech pod okny.

Součástí hlavního prostoru je otevřená recepce důmyslného designu, kterou jsme si vzali z naší předchozí adresy a doplnili o praktické zázemí tiskárny a příručním skladem kancelářských potřeb.

Naše recepční uvádí klienty a spolupracovníky do samostatných jednacích místností, nebo mohou počkat v pohodlných sedačkách za recepcí.

Další části kanceláří jsou již odděleny skleněnými příčkami, které jsme zvolili pro jejich nadčasovou eleganci a propouštění světla dále do interiéru a také pro přímou komunikaci – nikdo se neschovává a dveře nám slouží především pro oddělení jednotlivých jednání, tak abychom se navzájem zbytečně nerušili.

Máme velkou jednací místnost pro velké kontrolní dny projektů za účasti mnoha specialistů, ale také malé setkávání celého týmu. Malá jednací místnost slouží především pro telekonference, kterých je mnoho nejen se zahraničními klienty.

Na recepci také navazuje kancelář backoffice sloužící k funkčnímu zabezpečení celého týmu po straně finanční i co se týče lidských zdrojů.

Vedení společnosti, neboli design office je situováno při jižní fasádě a skládá se malé „lounge“ kanceláře majitele Honzy Kyzlinka a větší místnosti, kde sedí nejbližší spolupracovníci a kde máme také „barový“ stůl pro kreativní interní jednání.

Pro načtení interaktivní mapy prosím klikněte do oblasti mapy.

Nejbližší místa v okolí

Pro načtení interaktivní mapy prosím klikněte do oblasti mapy.

Používáme cookies k personalizaci obsahu a reklam, k umožnění funkcionalit sociálních sítí a k analýze provozu webových stránek. Informace o provozu a užívání webových stránek Vámi jsou sdíleny s našimi sociálními sítěmi, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které o Vás sesbírali při užívání jejich služeb.

Povolit vše
Odmítnout vše
Vlastní

Vlastní nastavení cookies