Centrum translační medicíny ICRC

Centrum translační medicíny ICRC

Maximální počet osob na prohlídku: 16
Délka prohlídky: 45 minut

19.05.2024 - 12:00, 12:50, 13:40, 14:30

Poznámka:

19. 5. 2023, 12:00-15:10


Prohlídky v češtině na registraci: 12:00-12:40, 12:50-13:30, 13:40-14:20

Tours in English: from 14:30 to 15:10, registration


Místo srazu: před hlavním vchodem do budovy | Meeting point: in front of the main entrance

součástí prohlídky bude krátká přednáška o studiích probíhajících v rámci CTM i s praktickými ukázkami

short review of ongoing projects and practical demonstrations will be included 

Studentská 6, Brno-Bohunice

Místo srazu: před hlavním vchodem do budovy Biology Parku

Otevírací doba:

19.05.2024 - 12:00 - 15:30

Bezbariérový přístup

Prohlídka v angličtině

Rezervace předem

Budova Biology Park Brno se nachází na ulici Studentská, v kampusu Masarykovy univerzity v Brně. Navazuje na Inkubátor biomedicínských technologií INBIT, pavilon Středoevropského technologického institutu CEITECa Simulační Centrum SIMU. Budova s příhradovou konstrukcí nesena výtahovým sloupem vysoko nad údolí spadající k řece Svratce získala v roce 2015 ocenění Stavba Jihomoravského kraje. Centrum translační medicíny (CTM) je součástí Mezinárodního centra klinického výzkumu FNUSA a Lékařské fakulty Masarykovy univerzity (ICRC) - www.fnusa-icrc.org.

Biology Park je multifunkční budova, která nabízí moderní laboratorní, výzkumné a kancelářské prostory. Slouží jako výzkumné a inovační centrum zaměřené na biomedicínský a biotechnologický výzkum. Týmy výzkumníků zde pracují na inovativních projektech léčby neurologických, srdečních či imunitních onemocnění. Během prohlídky budete seznámeni s projekty výzkumných skupin CTM: Mechanobiologie onemocnění a Buněčná a molekulární imunoregulace. CTM využívá laboratorní prostory v druhém nadzemním patře budovy.

The Biology Park Brno building is located on Studentská Street, on the campus of Masaryk University in Brno. It is connected to the INBIT Biomedical Technology Incubator, Simulation Center SIMU, or the CEITEC Central European Institute of Technology Pavilion.

The building with a truss structure carried by an elevator column high above the valley falling to the Svratka River won the Construction of the South Moravian Region award in 2015. The Center for Translational Medicine (CTM) is part of the International Clinical Research Center FNUSA  and the Faculty of Medicine of Masaryk University (ICRC) www.fnusa-icrc.org.


The Biology Park is a multifunctional building that offers a modern laboratory, research, and office space. It is a research and innovation center focused on biomedical and biotechnological research. Teams of
researchers are working on innovative projects for the treatment of neurological, cardiac or immune diseases. During the tour, you will be introduced to the project of CTM research groups - Mechanobiology of Disease and Cellular and Molecular Immunoregulation. CTM uses the laboratory premises on the second floor of the building. 

 

Rezervovat prohlídku

Pro načtení interaktivní mapy prosím klikněte do oblasti mapy.

Galerie

Podobná místa

Nejbližší místa v okolí

Pro načtení interaktivní mapy prosím klikněte do oblasti mapy.

Používáme cookies k personalizaci obsahu a reklam, k umožnění funkcionalit sociálních sítí a k analýze provozu webových stránek. Informace o provozu a užívání webových stránek Vámi jsou sdíleny s našimi sociálními sítěmi, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které o Vás sesbírali při užívání jejich služeb.

Povolit vše
Odmítnout vše
Vlastní

Vlastní nastavení cookies