CEITEC Masarykova univerzita

CEITEC Masarykova univerzita

Maximální počet osob na prohlídku: 30
Délka prohlídky: 60 minut

18.05.2024 - 09:00, 10:15, 11:30, 13:00, 14:15

Poznámka:

Prohlídkou Vás bude doprovázet vždy také některý z našich vědců a dozvíte se, jaké laboratoře se v budově nachází a na čem vědci právě pracují.

V rámci doprovodného programu budou připravena zajímavá videa ze stavby budovy, z laboratoří 3. úrovně biologické bezpečnosti či ze sdílené laboratoře unitátního elektronového mikroskopu. 

Z organizačních důvodů se prosím dostavte na místo prohlídky nejpozději 15 minut před zahájením prohlídky, na kterou jste zaregistrováni.

Kamenice 5, Brno Bohunice,

Místo srazu: recepce CEITEC MU z ulice Studentská

Toalety

Bezbariérový přístup

Vhodné pro děti

Prohlídka v angličtině

Možno fotografovat

Parkování

Rezervace předem

Budova CEITECu Masarykovy univerzity získala v roce 2014 titul Stavba roku a je ukázkou špičkové hightech architektury a zároveň spojení čistého designu s funkčností. CEITEC MU poskytuje zázemí mezinárodním vědcům a výzkumníkům v oblasti pokročilých materiálů a věd o živé přírodě. Návštěvníci se mohou těšit na výstavu mapující výstavbu CEITECu, komentovanou prohlídku nebo nevšední pohled na atrium z naší lávky propojující obě křídla budovy.

Rezervovat prohlídku

Pro načtení interaktivní mapy prosím klikněte do oblasti mapy.

Galerie

Nejbližší místa v okolí

Pro načtení interaktivní mapy prosím klikněte do oblasti mapy.

Používáme cookies k personalizaci obsahu a reklam, k umožnění funkcionalit sociálních sítí a k analýze provozu webových stránek. Informace o provozu a užívání webových stránek Vámi jsou sdíleny s našimi sociálními sítěmi, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které o Vás sesbírali při užívání jejich služeb.

Povolit vše
Odmítnout vše
Vlastní

Vlastní nastavení cookies