Open Gastro Brno

Kobliha Brno
Tady koupíte koblihy, na které jen tak nezapomenete. Je libo kombinaci Oreo sušenky a povidel nebo koblihu s matcha krémem a jahodou? Tady neprohloupíte. Ideální místo na trase od výstaviště či Vily Engelsmann okolo Fakultní nemocnice u sv. Anny do centra Brna. Jako bonus ke koblize si tu pro vás připravili kávový nápoj zdarma. Otevřeno v sobotu od 12 do 18 hodin.

Industra.Coffee
V rozlehlém areálu Nové Zbrojovky najdete místo, které kombinuje industriální syrovost a tuzemskou i mezinárodní kreativní interakci s výbornou kávou a domácími koláči. V bezprostředník okolí je kromě samotné Nové Zbrojovky také Sokolovka Husovice, Kulturně komunitní centrum Sibiř Nebo DADA distrikt. Bonus za správné heslo je 10% sleva na útratu. Otevřeno od 10. do 18. hodiny.

Pivovarem HARRY
Dříve hostinec, potom pošta, dnes místo obývané pestrou škálou podniků, kde mohou milovníci dobrého gastra uspokojit své chutě. Zajděte do Pivovaru HARRY, nahlédněte na původní klenby a užijte si zahrádku ve vnitrobloku se škopkem místního piva. Slevu 10 % můžete uplatnit v sobotu i neděli od 12 do 18. hodin. Stačí znát správné heslo.

Ramen bistro Václavská a Ramen bistro Křenová
Ramen - tradiční japonské jídlo připravené pro české a moravské jazýčky. Že to nejde dohromady? Zajděte do Ramen Brno. Tam vás přesvědčí, že je to ideální kombinace. A pokud si můžeme dovolit soukromý tip, nezapoměňte si do jídla přidat něco křupavého. Chuťový zážitek to posune na novou úroveň. Sleva 10 % platí po sdělení hesla, které najdete v mapě festivalu.

Punkt. coffee & cakes a Punkt. Espresso bar
Skvělá káva z vlastní pražírny, s láskou pečené zákusky a respekt k původní architektuře provozoven. Právě tohle najdete v Punktu. Na Bayerově ulici si dobře prohlédněte výkladní prostor v kontextu celého bloku, poslední zachovaný svého druhu. Na Štefánikově ulici zase prozkoumejte interiér s originálními prvky z recyklovaných plastů od Plastic Guys. A užijte si slevu 15 % na útratu.

Používáme cookies k personalizaci obsahu a reklam, k umožnění funkcionalit sociálních sítí a k analýze provozu webových stránek. Informace o provozu a užívání webových stránek Vámi jsou sdíleny s našimi sociálními sítěmi, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které o Vás sesbírali při užívání jejich služeb.

Povolit vše
Odmítnout vše
Vlastní

Vlastní nastavení cookies