Jihomoravské inovační centrum

Jihomoravské inovační centrum

Maximální počet osob na prohlídku: 20
Délka prohlídky: 45 minut

18.05.2024 - 10:30, 13:00

Poznámka:

vstup volný v otevírací době, komentované prohlídky bez rezervace: 10.30 a 13.00 

 

Purkyňova 127, INMEC

Místo srazu: recepce (hlavní vchod)

Otevírací doba:

18.05.2024 - 10:00 - 18:00

Vyhlídka

Toalety

Bezbariérový přístup

Vhodné pro děti

Prohlídka v angličtině

Možno fotografovat

V roce 2023 si prošla budova JIC renovací od uznávaného architektonického studia KOGAA. Rekonstrukce měla zrcadlit stále více sílící hodnoty organizace - otevřenost, transparentnost a spolupráci. KOGAA se podařilo vytvořit prostory, které těmto hodnotám vdechují podobu retrofitu a dohromady fungují jako virína inovačních hodnot.

JIC už 20 let podporuje inovátory z celého Jihomoravského kraje a podílí se na rozvoji inovačního ekosystému. Nabízí podporu v podnikání jak early stage startupům, tak stabilním jednorožčům formou vzdělávacích workshopů, seminářů, networkingů a profesionální podpory mentorů v oblasti byznysu.

Během prohlídky nakoukneme do zákulisí rekonstrukce a podíváme se na nejaktuánější dění z buznysového světa JIC a jeho projektů.

Pro načtení interaktivní mapy prosím klikněte do oblasti mapy.

Galerie

Podobná místa

Nejbližší místa v okolí

Pro načtení interaktivní mapy prosím klikněte do oblasti mapy.

Používáme cookies k personalizaci obsahu a reklam, k umožnění funkcionalit sociálních sítí a k analýze provozu webových stránek. Informace o provozu a užívání webových stránek Vámi jsou sdíleny s našimi sociálními sítěmi, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které o Vás sesbírali při užívání jejich služeb.

Povolit vše
Odmítnout vše
Vlastní

Vlastní nastavení cookies