• 25. 4. 2023
  • Barbora Mikolášiková, Lucie Pešl Šilerová

Jak si užít festival? Praktické info

Jak si užít festival? Praktické info

Festival se již mílovými kroky blíží. Proto jsme pro vás připravili několik praktických tipů, jak se zorientovat v nabídce letošních budov.

Budovy v rámci festivalu otevíráme v několika režimech:

  1. volný vstup bez komentovaných prohlídek v rámci otevírací budovy
  2. prohlídky s komentářem bez rezervace
  3. prohlídky s komentářem s rezervací

V případě otevření budov způsobem 1 a 2 není třeba se registrovat. Vyrazíte tedy na místo a užijete si prohlídku. Pozor na kapacitu místa. V obou případech může nastat situace, že budete muset chvíli počkat. Snažíme se tak zajistit všem návštěvníkům příjemný zážitek z festivalu.

Zde je mapa festivalu a seznam lokací a harmonogram festivalu.

Pokud vás zaujlo místo, kde je nutná rezervace předem můžete tek užinit online přes GoOut.net, nebo osobně na našem infopointu na adrese Vlněna 1/3 ve vybrané dny - čt 4. 5., pá 5. 5. a út 9. 5. 2023.

Rezervační systém bude spuštěn ve čtvrtek 4. 5. 2023 ve 12:00.

 

Čtěte prosím pozorně profily jednotlivých lokací. Na některých místech je kombinovaná forma účasti - tedy je možné se zúčastnit na část programu volně a na vybraný púrogram je pak nutné si rezervovat místo. Důvodem je omezená kapacita prostor.

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho!

Mohlo by se vám líbit

Používáme cookies k personalizaci obsahu a reklam, k umožnění funkcionalit sociálních sítí a k analýze provozu webových stránek. Informace o provozu a užívání webových stránek Vámi jsou sdíleny s našimi sociálními sítěmi, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které o Vás sesbírali při užívání jejich služeb.

Povolit vše
Odmítnout vše
Vlastní

Vlastní nastavení cookies