• 5. 5. 2023
  • Barbora Mikolášiková, Martina Petříková, Martin Pešl

Hledáme nejlepší vizuální příběh

Hledáme nejlepší vizuální příběh

Zúčastněte se výzvy projektu Open House Europe o nejlepší vizuální příběhy zaměřené na udržitelnost v architektuře, podívejte se do dalších měst sítě o Open House spolu s organizátory festivalu. 

Festival Open House Brno ve spolupráci s projektem Open House Europe nabízí možnost sdílet svůj pohled na brněnský festival. Může to být jakýkoliv formát vizuálního uměleckého díla – fotografie, video, nebo i kreslený obrázek, socha atd...  k práci je vhodné doplnit anotaci a vysvětlit související myšlenku.

Vybraná díla budou koncem roku 2023 prezentována na výročním setkání Open House Europe v Lisabonu a následně dalších zapojených městech do Open House Europe. Autoři vybraných děl budou podpoření v účasti na těchto setkáních cestovním grantem do 500€.

Formální náležitosti - vaše díla můžete přihlásit a nahrát do 14. 6. 2023 na sdílený disk, kde si vytvořte vlastní složku: https://drive.google.com/drive/folders/1COuli7mZuhGXZs48CSw1UmPyU44_-L85?usp=sharing

současně prosím vyplňte formulář na https://forms.gle/Ddpx5f3bGZiWtKjP7

Jednotné pojmenování souborů zjednoduší práci, prosím pojmenujte autorské práce ve formátu: prijmeni_jmeno_nazev_dila_OHB_2023 a prijmeni_jmeno_nazev_dila_anotace_OHB_2023

Nejedná se přímo o soutěž, nejsou omezení přihlašující, všichni účastníci festivalu jsou zváni k účasti.  Jde o snahu přiblížit open House v Evropském kontextu širšímu publiku odlišným způsobem.


Těšíme se na vaše práce.
Tým OHB

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho!

Mohlo by se vám líbit

Používáme cookies k personalizaci obsahu a reklam, k umožnění funkcionalit sociálních sítí a k analýze provozu webových stránek. Informace o provozu a užívání webových stránek Vámi jsou sdíleny s našimi sociálními sítěmi, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které o Vás sesbírali při užívání jejich služeb.

Povolit vše
Odmítnout vše
Vlastní

Vlastní nastavení cookies