Clubco - coworking

Clubco - coworking

Maximální počet osob na prohlídku: 17
Délka prohlídky: 45 minut
Interval prohlídek: každých 45 minut, začátek v 10:00

18.05.2024 - 10:00, 10:45, 11:30, 12:15, 13:00, 13:45, 14:30, 15:15, 16:00, 16:45

Poznámka:

Rezervace předem.

15.15 tour in English, reservation

Vlněna 5, Brno-střed

Místo srazu: v lobby

Otevírací doba:

18.05.2024 - 09:45 - 18:00

Toalety

Bezbariérový přístup

Vhodné pro děti

Prohlídka v angličtině

Možno fotografovat

Rezervace předem

V byznys parku Vlněna se nachází coworkingový prostor Clubco. Svým názvem i logem odkazuje k průmyslové historii celého areálu a je jakýmsi vlněným klubkem, které v sobě ukrývá prémiové coworkingové centrum na prestižní adrese nedaleko centra města.

Clubco se pyšní unikátním architektonickým konceptem, který vznikl v mezinárodní spolupráci holandského designéra Barta Vose a týmu známého architekta Václava Hlaváčka z českého Studia acht.

Členové coworku zde najdou moderně a technicky vybavené flexibilní kanceláře různých velikostí, sdílené prostory, množství živé zeleně, chillout boxy, phone boxy, eventové prostory s ozvučením, ale i zasedací místnosti na nejvyšší technické úrovni. Všichni nájemci mají přístup k venkovním plochám, které obklopují kanceláře a oddych mohou najít v kavárně od lokálně oblíbené pražírny Rebelbean nebo využívat všech výhod zázemí byznys parku Vlněna.

Celý interiér je řešen na pěti podlažích s tím, že to nejnižší je přímo přístupné z podzemních garáží. Centrem prostoru prochází výrazné žluté točité schodiště, které opět připomíná odvíjející se vlněnou nit. Clubco je zázemím nejen pro začínající podnikatele, ale také místem pro pořádání nejrůznějších společenských akcí.

Na konci loňského roku 2023 Clubco expandovalo i do Prahy a Ostravy.

Brněnské Clubco je v provozu od května 2021. Prostor Clubca představuje zajímavou uměleckou syntézu od architektury Václava Hlaváčka až po interiérovou výzdobu Michala Škapy. 

Prohlídka zahrne 3 hlavní patra prostoru. Návštěvníci si mohou dále individuálně projít i zelenou zahradu v intravilánu, která je složená z okrasné a komunitní části.

Prohlídka je vhodná pro vozíčkáře.

Přibližná délka komentované prohlídky: 40 minut.

Rezervovat prohlídku

Pro načtení interaktivní mapy prosím klikněte do oblasti mapy.

Galerie

Nejbližší místa v okolí

Pro načtení interaktivní mapy prosím klikněte do oblasti mapy.

Používáme cookies k personalizaci obsahu a reklam, k umožnění funkcionalit sociálních sítí a k analýze provozu webových stránek. Informace o provozu a užívání webových stránek Vámi jsou sdíleny s našimi sociálními sítěmi, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které o Vás sesbírali při užívání jejich služeb.

Povolit vše
Odmítnout vše
Vlastní

Vlastní nastavení cookies