Atlas Copco Services

Atlas Copco Services


Délka prohlídky: 15 minut

Poznámka:

lokace není pro letošek zpřístupněna, koukněte níže na online prohlídku

Holandská 10,
Brno-střed

Místo srazu: Holandská 10

Vyhlídka

Výhled z 20. patra výškové budovy v areálu vytvářejícím dokonalý poměr mezi pracovním a přírodním prostorem nabízí krásný pohled na Brno.

Tato švédská průmyslová společnost přestože není vidět, je skoro všude. Jejich světem jsou kompresory, vákuové vývěvy, průmyslové nářadí a stavební stroje. V Brně v areálu Spielberk Office sídlí jejich Centrum sdílených služeb, které poskytuje podporu obchodním oblastem Kompresorová a Vakuová technika a pracuje zde více než 450 zaměstnanců. Z jejich venkovní terasy je jeden z nejkrásnějších pohledů na Brno a Sky Club nabízí moderně vybavené relaxační zóny.

Areál Spielbek Office je prvotřídní adresa kancelářských budov vysokého standardu, která vytváří komunitu perspektivních firem. Architekti se snažili navrhnout centrum pro lidi, kteří zde pracují tak, aby jim bylo nejen místem práce, ale i relaxu.

‍Přijměte pozvání na virtuální prohlídku.

Pro načtení interaktivní mapy prosím klikněte do oblasti mapy.

Galerie

Podobná místa

Nejbližší místa v okolí

Pro načtení interaktivní mapy prosím klikněte do oblasti mapy.

Používáme cookies k personalizaci obsahu a reklam, k umožnění funkcionalit sociálních sítí a k analýze provozu webových stránek. Informace o provozu a užívání webových stránek Vámi jsou sdíleny s našimi sociálními sítěmi, reklamními a analytickými partnery, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které o Vás sesbírali při užívání jejich služeb.

Povolit vše
Odmítnout vše
Vlastní

Vlastní nastavení cookies